WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 “Kam gjoksin më të madh në botë dhe ende po rritet”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

“Kam gjoksin më të madh në botë dhe ende po rritet”  Empty
MesazhTitulli: “Kam gjoksin më të madh në botë dhe ende po rritet”    “Kam gjoksin më të madh në botë dhe ende po rritet”  EmptyFri May 13, 2011 9:48 pm

“Kam gjoksin më të madh në botë dhe ende po rritet”  2n67qs7

Chelsea Charms me krenari thotë se ka gjoksin më të madh në botë – me madhësinë prej 164XXX – dhe thotë se gjinjtë e saj vazhdojnë të rriten me disa centimetra çdo muaj. Chelsea Charms ka fituar mijëra dollarë duke performuar si valltare ekzotike.

Gjatë paraqitjes në shoun e mëngjesit të kanalit televiziv ITV Chelsea shpjegoi se si gjinjtë e saj u rritën prej madhësisë natyrale D deri në përmasat gjigante. Ajo bëri operacionin e parë në moshën 20 vjeçare, operacionin e dytë e bëri vetëm një vit më vonë për ta rritur madhësinë në HH, ndërsa operacioni i tretë i Chelseas i quajtur Implantet prej Polypropylenit – tash janë ndaluar.

Mjekët injektuan një lëng i cili absorbohet prej implanteve të silikonit, duke rezultuar në rritjen e vazhdueshme dhe graduale të gjinjve. Chelsea ende nuk i ka matur zyrtarisht gjinjtë e saj pasi Maxi Mounds tash për tash mban rekordin botërorë të Guinnessit për gjoksin më të madh. Ajo beson se gjinjtë e saj janë më të mëdhenj, por ajo po pret kontaktin me zyrtarët e Guinnessit.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

“Kam gjoksin më të madh në botë dhe ende po rritet”  Empty
MesazhTitulli: Re: “Kam gjoksin më të madh në botë dhe ende po rritet”    “Kam gjoksin më të madh në botë dhe ende po rritet”  EmptySat May 19, 2012 5:36 pm

cfare budallalleqesh thon disa njerez,si nuk kan turp te thon te tilla gjera

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
“Kam gjoksin më të madh në botë dhe ende po rritet”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: