WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Milani do të provojë të transferojë Samir Nasri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Milani do të provojë të transferojë Samir Nasri  Empty
MesazhTitulli: Milani do të provojë të transferojë Samir Nasri    Milani do të provojë të transferojë Samir Nasri  EmptyTue May 17, 2011 12:35 am

Milani raportohet se është i interesuar në mesfushorin e Arsenalit, Samir Nasri.

Kampioni i ri i Italisë synon të bëjë ndryshime të mëdha në mesfushë pas fundit të sezonit me disa veteranë që do të mbeten pa kontratë.

Nasri do të jetë po ashtu pa kontratë në verën e vitit 2012 dhe ende nuk e ka vazhduar marrëveshjen me klubin nga Emirates, duke nxitur spekulime për të ardhmen e tij.

Milani tash planifikon ta testojë rezistencën e Arsenalit me një ofertë për francezin.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Milani do të provojë të transferojë Samir Nasri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: