WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Arrestohet pasi 16 orë bisedoi në celular

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Arrestohet pasi 16 orë bisedoi në celular  Empty
MesazhTitulli: Arrestohet pasi 16 orë bisedoi në celular    Arrestohet pasi 16 orë bisedoi në celular  EmptySat May 21, 2011 1:30 am

New York, 19 maj - Lakeysha Beard (39 vjeçare) nga SHBA është arrestuar, pasi që me zë të lartë foli me celularin e saj për 16 orë gjatë kohës së udhëtimit me tren.
Beard kishte injoruar kërkesat e pasagjerëve të tjerë për të ndërprerë bisedën. Treni po udhëtonte nga Oakland në Kaliforni për në Portland (Oregon), transmetojnë mediet amerikane.
Personeli i trenit u përpoq të paralajmërojë Beardin, në çka ajo reagoi ashpër. Pas kësaj ndodhi përleshja verbale, dhe intervenimi i policisë.
Treni u ndalua në afërsi të Salemit në Oregon, ku u futën policët dhe arrestuan Beardin e akuzuar për prishje të qetësisë.
Ajo ka pranuar se ka folur me telefon, por kjo nuk është arsye për arrestimin e saj.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Arrestohet pasi 16 orë bisedoi në celular  Empty
MesazhTitulli: Re: Arrestohet pasi 16 orë bisedoi në celular    Arrestohet pasi 16 orë bisedoi në celular  EmptySat May 19, 2012 5:35 pm

leje qe paske len qimet e kokes,po paske henger edhe nje burg si per embelsire ne fund

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Arrestohet pasi 16 orë bisedoi në celular
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: