WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Zanetti: Leonardo sikurse Mourinho

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Zanetti: Leonardo sikurse Mourinho  Empty
MesazhTitulli: Zanetti: Leonardo sikurse Mourinho    Zanetti: Leonardo sikurse Mourinho  EmptySat May 21, 2011 1:46 am

Kapiteni i Interit, Javier Zanetti, beson se Leonardo është strateg po aq i mirë sa ai i Real Madridit, Jose Mourinho.

“Unë edhe Leonardos edhe Mourinhos ua jap notat 10 nga 10. Gigi Simoni dhe Hector Cuper meritojnë notën nëntë. Për Roy Hodgson dhe Mircea Lucescun është nota tetë”, theksoi Zanetti i pyetur nga Mediaset se si i vlerëson trajnerët nën të cilët ka luajtur te Interi.

Interi këtë vit ka rastin që të mos etiketohet me ‘zero tituli’-in e famshëm, nëse arrin ta mposhtë Palermon në finalen e Coppa Italias.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Zanetti: Leonardo sikurse Mourinho
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: