WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Jennifer Aniston – mbretëreshë e seksit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Jennifer Aniston – mbretëreshë e seksit Empty
MesazhTitulli: Jennifer Aniston – mbretëreshë e seksit   Jennifer Aniston – mbretëreshë e seksit EmptySat May 21, 2011 1:58 am

Jennifer Aniston – mbretëreshë e seksit 1isfs

Hollyvood, 21 maj - Jennifer Aniston, sipas përzgjedhjes së meshkujve, është shpallur mbretëreshë seksi e decenies, më saktë femra më e nxehtë të cilën skena hollivudiane e e ka parë në këto dhjetë vjet të fundit. Këtë titull prestigjioz viteve të kaluara e kanë pasur koleget e saj Halle Berry i Charlize Theron.
- Këtë çmim e marrin femrat të cilat meshkutj thjesht as mund t’i mbikëqyrin e as t’i kontrollojnë, ka sqaruar Casey Patterson nënkryetare e Spike TV-a.
- Ajo është puqje e përkryer zonjës këndshme dhe spirituoze”, ka thënë ajo.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Jennifer Aniston – mbretëreshë e seksit Empty
MesazhTitulli: Re: Jennifer Aniston – mbretëreshë e seksit   Jennifer Aniston – mbretëreshë e seksit EmptyMon Jun 04, 2012 6:29 pm

e bukur eshte;por ka edhe me te mira se kjo

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Jennifer Aniston – mbretëreshë e seksit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: