WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Tableti HP TouchPad në shitje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Tableti HP TouchPad në shitje  Empty
MesazhTitulli: Tableti HP TouchPad në shitje    Tableti HP TouchPad në shitje  EmptySat May 21, 2011 8:35 pm

Ndonëse ishte parashikuar që shitjet e TouchPad të nisnin në qershor, Walmart ka njoftuar se ka nxjerrë në treg tabletin e HP, që kushton 599 $.

Për të gjitha ata që nuk e kujtojnë këtë tablet, ky prototip ka një ekran 9.7-inch (1924 x 768) me prekje, një procesor Snapdragon 1.2 GHz, memorje të integruar 32 GB, një kamera ballore 1.3 megapikse, WiFi, Bluetooth dhe një portë hyrëse për kartë microSD.

Ndërkohë Walmart ka njoftuar se ka ulur me 30 $, tabletin Motorola Xoom. Sipas njoftimeve të këtij dyqani online, interesimi i përdoruesve për tabletët ka qënë mjaft i lartë.

Tableti HP TouchPad në shitje  Aniwl3

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Tableti HP TouchPad në shitje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI SHKENCOR (¯`♥´¯) :: TË REJAT E TEKNOLOGJISË-
Kërce tek: