WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Me ju dhe per ju Vitamin-A

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Me ju dhe per ju Vitamin-A Empty
MesazhTitulli: Me ju dhe per ju Vitamin-A   Me ju dhe per ju Vitamin-A EmptySat Nov 27, 2010 3:03 am

Pershendetje per te gjithe anetaret qe do regjistrohen. Une jam Vitamin-A , jam 26 vjeqar , punoj dhe studioj .
Per me shume do i zbulojme me vone.

Ju pershendes te gjitheve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Saranda
Anëtar/e
Anëtar/e
Saranda

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 47
Vendodhja Vendodhja : Ne Boten e Qudirave
Mosha Mosha : 34

Me ju dhe per ju Vitamin-A Empty
MesazhTitulli: Re: Me ju dhe per ju Vitamin-A   Me ju dhe per ju Vitamin-A EmptySat Nov 27, 2010 11:00 pm

Pershendetje dhe mire se erdhe vitamin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Me ju dhe per ju Vitamin-A Empty
MesazhTitulli: Re: Me ju dhe per ju Vitamin-A   Me ju dhe per ju Vitamin-A EmptySun Nov 28, 2010 2:38 am

Saranda mire se ke ardhe edhe ti. Kalo sa ma mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Me ju dhe per ju Vitamin-A Empty
MesazhTitulli: Re: Me ju dhe per ju Vitamin-A   Me ju dhe per ju Vitamin-A EmptyThu May 17, 2012 4:44 pm

mireserdhe dhe kalofsh sa me bukur ne mesin tone

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Me ju dhe per ju Vitamin-A Empty
MesazhTitulli: Re: Me ju dhe per ju Vitamin-A   Me ju dhe per ju Vitamin-A Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me ju dhe per ju Vitamin-A
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PREZANTIMET-
Kërce tek: