WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Votoni per Aktorin qe Preferoni

Shko poshtë 

Votoni per Aktorin qe Preferoni
 Robert De Niro
 Al Pacino
 Clint Eastwood
 Arnold Schwarzenegger
 Kevin Costner
 Brad Pit
 Mel Gibson
 Tom Cruise
 Jean-Claude Van Damme
 James Belushi
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Votoni per Aktorin qe Preferoni Empty
MesazhTitulli: Votoni per Aktorin qe Preferoni   Votoni per Aktorin qe Preferoni EmptyMon Dec 13, 2010 12:44 am

Pershendetje ...
Nese deshironi mund te votoni per njerin nga Aktoret e shenuar ne sondazh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Votoni per Aktorin qe Preferoni Empty
MesazhTitulli: Re: Votoni per Aktorin qe Preferoni   Votoni per Aktorin qe Preferoni EmptyWed Dec 15, 2010 6:52 am

Robert de Niro, i preferuar im, dhe voto ime shkon per të. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Votoni per Aktorin qe Preferoni Empty
MesazhTitulli: Re: Votoni per Aktorin qe Preferoni   Votoni per Aktorin qe Preferoni EmptySat Apr 30, 2011 3:31 am

BRAD PITT ESHTE I PREFERUARI IM//

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Votoni per Aktorin qe Preferoni Empty
MesazhTitulli: Re: Votoni per Aktorin qe Preferoni   Votoni per Aktorin qe Preferoni EmptySat Apr 30, 2011 8:46 pm

Brad Pitt eshte me i miri .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Votoni per Aktorin qe Preferoni Empty
MesazhTitulli: Re: Votoni per Aktorin qe Preferoni   Votoni per Aktorin qe Preferoni EmptyMon Dec 26, 2011 8:43 am

Bred Pit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Votoni per Aktorin qe Preferoni Empty
MesazhTitulli: Re: Votoni per Aktorin qe Preferoni   Votoni per Aktorin qe Preferoni EmptyFri May 18, 2012 7:30 pm

bred pit;esht i mire

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Votoni per Aktorin qe Preferoni Empty
MesazhTitulli: Re: Votoni per Aktorin qe Preferoni   Votoni per Aktorin qe Preferoni Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Votoni per Aktorin qe Preferoni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: VOTIME DHE SONDAZHE-
Kërce tek: