WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ulkonja, striptizerja e parë shqiptare në Maqedoni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Ulkonja, striptizerja e parë shqiptare në Maqedoni Empty
MesazhTitulli: Ulkonja, striptizerja e parë shqiptare në Maqedoni   Ulkonja, striptizerja e parë shqiptare në Maqedoni EmptySun May 22, 2011 8:40 pm

24-vjeçaren e lindur në Shkup, të gjithë e njohin me pseudonimin (Volçica), që në shqip do të thotë “Ulkonja”. Ajo merret me kërcim dhe me këtë profesion ka filluar që nga mosha 19- vjeçare, kurse me striptizëm ka filluar të merret një vit më vonë.

Shumë shpejt “Ulkonja” u bë një nga figurat më të njohura të skenës maqedonase prej paraqitjes së saj në programin “Lajmet nudo”, në një televizion shumë të njohur në Maqedoni, pasi ishte femra e parë dhe njëkohësisht shqiptare që zhvishej në ekran, duke dhënë lajmet.

Përveç këtyre paraqitjeve, Ulkonja ka marrë pjesë në shumë programe televizive me karakter zbavitës, ku është paraqitur në shumë vende në Maqedoni e është e njohur edhe në Kosovë, ndërsa në Shqipëri njihet shumë pak. Në shumë portale të internetit ajo është radhitur në top 10 femrat më të bukura të Maqedonisë, edhe pse vetëm 5 vite ka që është aktive në skenë dhe në profesionin e saj.

Momentalisht, ajo është më e kërkuara edhe nga këngëtarët maqedonas, ndaj në suksesin e saj, pa dyshim që ka dorë e bukura dhe karizma që ka ajo, falë hireve dhe pamjes shumë seksi.

Ulkonja, striptizerja e parë shqiptare në Maqedoni Ny8ef4

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Ulkonja, striptizerja e parë shqiptare në Maqedoni Empty
MesazhTitulli: Re: Ulkonja, striptizerja e parë shqiptare në Maqedoni   Ulkonja, striptizerja e parë shqiptare në Maqedoni EmptyMon Jun 04, 2012 6:27 pm

bravo i kemi te mira vajzat shqiptare gjynah me u qa

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ulkonja, striptizerja e parë shqiptare në Maqedoni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: