WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kosinusi i dashurise

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Kosinusi i dashurise Empty
MesazhTitulli: Kosinusi i dashurise   Kosinusi i dashurise EmptyThu Jun 09, 2011 2:48 am

Tani s`mund ta marrësh me mend se të dua, më shumë se ekuacionet
lineare me dy të panjohura. E dinë të gjithë se për dashurinë tënde
jam në gjendje të zbërthehem në faktor të thjesht. Atëherë pse
zemrën tënde e lë të mbyllur në kllapa dhe bëhesh numër
negativ në rrënjë katrore dhe kështu vlera e dashurisë del
imagjinare.Vazhdimisht po bëj rrotullime rreth boshtit tënd
trigonometrik,ndaj të lutem,më trego emrin e përbashket të
dashurisë sonë,të vuajtjeve të mia që po shkojn drejt
infinitivit.Per ty jam i thyer si integral,duart e mia rrinë të
shtraura si kateda e trekëndëshit këndrejtë. Eja oj teorema ime e
pitagorës e mi shpëto ndjenjat dhe mos u bëj kaq e ngatërruar si
sistemi i mendelejevit.Eja e bëhu hipotenuzë në krahet e mi e
mos lejo që grafikonet e dashurisë sonë të jenë të
ndryshme.Në u plotesoftë kjo dashuri,jeta ime do të jetë në katror
dhe filli i jetës sime do të jetë si kosinus i ri. E po qe se nuk
realizohet ëndrra e shumzimit të dashurive të mia, atëherë vlera
e dashurisë sonë do të jetë baraz me zero, zemra ime do të
pjestohet pamëshirshëm ne njëqind me një. Do të harrohemi
krjtësisht dhe do të fillojë si një sinus i ri.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Kosinusi i dashurise Empty
MesazhTitulli: Re: Kosinusi i dashurise   Kosinusi i dashurise EmptyFri May 18, 2012 12:35 am

Burrë
i zgjuar + Grua e zgjuar = Romancë--- Burrë i zgjuar + Grua idiote =
Lidhje -----Burrë idiot + Grua e zgjuar = Martesë ------Burrë idiot +
Grua idiote = Shtatezani

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kosinusi i dashurise
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: