WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ditet e mia pa ty...

Shko poshtë 
+2
Laksi
sweety
6 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Ditet e mia pa ty... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ditet e mia pa ty...   Ditet e mia pa ty... - Faqe 2 EmptyFri Jan 20, 2012 3:06 am

Ditet e mia pa ty jane kot fare

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Ditet e mia pa ty... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ditet e mia pa ty...   Ditet e mia pa ty... - Faqe 2 EmptyFri Jan 20, 2012 3:40 am

ditet e mia pa ty jane shume te merzitshme

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 37

Ditet e mia pa ty... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ditet e mia pa ty...   Ditet e mia pa ty... - Faqe 2 EmptyFri Feb 17, 2012 11:24 pm

Njejt si gjithnje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Ditet e mia pa ty... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ditet e mia pa ty...   Ditet e mia pa ty... - Faqe 2 EmptyThu May 17, 2012 6:13 pm

jan dite te merzitura,dit te kota,ditr me lot

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Ditet e mia pa ty... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ditet e mia pa ty...   Ditet e mia pa ty... - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ditet e mia pa ty...
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: