WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Durrës, mbytet një 11 vjecare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Durrës, mbytet një 11 vjecare Empty
MesazhTitulli: Durrës, mbytet një 11 vjecare   Durrës, mbytet një 11 vjecare EmptyMon Jun 20, 2011 1:28 am

Durrës, mbytet një 11 vjecare Plazh-durres-cadraNjë ngjarje tragjike është regjistruar në orët e pasdites në plazhin e Gjirit të Lalëzit në Durrës.
Nga informacionet që vijnë, një 11 vjecare ka humbur jetën në këtë plazh pasi është mbytur në det.

Mësohet se 11 vjecarja me inicialet F.K ishte duke u larë më shoqet në momentin që është mbytur.

Trupi i pajetë u nxorr nga polumbarët.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
 
Durrës, mbytet një 11 vjecare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: POLITIKA MBARSHQIPTARE :: :: LAJME NGA SHQIPËRIA-
Kërce tek: