WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Delijorgji: Nuk kisha dijeni për demontimin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Delijorgji: Nuk kisha dijeni për demontimin  Empty
MesazhTitulli: Delijorgji: Nuk kisha dijeni për demontimin    Delijorgji: Nuk kisha dijeni për demontimin  EmptyMon Jun 20, 2011 1:32 am

Për herë të parë që nga nisja e procesit për Gërdecin paraqitet në gjyq Mihal Delijorgji, administrator i firmës "Albademil".
Gjatë marrjes në pyetje Delijorgji deklaroi se ishte ai personi që do të financonte projektin, por Patrik Henri do të merrej me anën teknike.

"Nuk kisha dijeni për demontimin dhe as më interesonte. Nga biseda me Henrin, krijova bindjen se ai kishte licencë për demontim. Unë mendoja se në SHBA nuk mund të punosh pa licencë, ndërsa për në Shqipëri nuk isha unë autoriteti kontrollues", mësohet të ketë deklaruar Delijorgji

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
 
Delijorgji: Nuk kisha dijeni për demontimin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: POLITIKA MBARSHQIPTARE :: :: LAJME NGA SHQIPËRIA-
Kërce tek: