WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Lopa impresionon pronarin me inteligjencën e saj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Lopa impresionon pronarin me inteligjencën e saj Empty
MesazhTitulli: Lopa impresionon pronarin me inteligjencën e saj   Lopa impresionon pronarin me inteligjencën e saj EmptyMon Jun 20, 2011 10:36 am

Një fermer irlandez, tufa e lopëve e të cilit iknin çdo natë nga stalla, mbeti i tronditur kur instaloi kamerën dhe zbuloi sesi kafshët dilnin jashtë.

Tom Grant tha se çdo natë mbyllte derën me çelës, për të gjetur lopët jashtë.

Ai, deklaroi për mediet irlandeze, se kishte dyshuar që disa djem ishin përpjekur të vjedhin ndonjë lopë, dhe shtoi se ishte i vendosur në synimin për të kapur “hajdutët”.

Ai vendosi kamerën në stallë dhe kuptoi se për gjithçka ishte fajtore lopa me emrin Daisy. Siç tregoi xhirimi, Daisy hapte derën me gjuhë dhe dilte, dhe me të lopët e tjera.

“Isha i habitur! Kurrë nuk kam parë diçka të tillë dhe mendoj se fjala është për një lopë shumë inteligjente”, tha Grant.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Lopa impresionon pronarin me inteligjencën e saj Empty
MesazhTitulli: Re: Lopa impresionon pronarin me inteligjencën e saj   Lopa impresionon pronarin me inteligjencën e saj EmptySat May 19, 2012 5:31 pm

aaaahhaaaha mire si nuk i ka pushuar zemra nga frika

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lopa impresionon pronarin me inteligjencën e saj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: