WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ?

Shko poshtë 
+3
DitTixX
melisa
Mondi
7 posters
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? Empty
MesazhTitulli: A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ?    A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? EmptyFri Aug 05, 2011 9:00 pm

A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ?

Pres përgjigjet tuaja !!!!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
melisa
Anëtar/e
Anëtar/eAnëtarësuar Anëtarësuar : 01/08/2011
Postime Postime : 124

A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? Empty
MesazhTitulli: Re: A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ?    A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? EmptySun Aug 07, 2011 10:17 pm

jO s'me merr mendja ,sepse pavarsisht ca do ket ber ai person ishte dashuria jote-dhe nuk mundesh ta harrosh,as ta urresh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? Empty
MesazhTitulli: Re: A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ?    A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? EmptySun Aug 07, 2011 10:20 pm

melisa shkruajti:
jO s'me merr mendja ,sepse pavarsisht ca do ket ber ai person ishte dashuria jote-dhe nuk mundesh ta harrosh,as ta urresh.

Une mendoj se mund ta urresh edhe ate shume.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX


Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? Empty
MesazhTitulli: Re: A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ?    A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? EmptyMon Sep 12, 2011 1:28 am

Po , me shume se qdo gje tjeter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? Empty
MesazhTitulli: Re: A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ?    A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? EmptyThu Sep 15, 2011 8:48 pm

Definitivisht PO

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories


Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? Empty
MesazhTitulli: Re: A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ?    A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? EmptyTue Sep 27, 2011 6:01 am

Koh pas kohe po ...Ajo dashuri qe kishim shendrohet ne urretje...nga mos knaqsia e fatit....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? Empty
MesazhTitulli: Re: A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ?    A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? EmptyMon Oct 03, 2011 8:18 pm

Memories shkruajti:
Koh pas kohe po ...Ajo dashuri qe kishim shendrohet ne urretje...nga mos knaqsia e fatit....

Fatkeqesisht kjo eshte e vertet .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Gona
Anëtar/e
Anëtar/e
Gona


Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/12/2010
Postime Postime : 76
Vendodhja Vendodhja : Aty ku akush nuk mund te me gjeje

A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? Empty
MesazhTitulli: Re: A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ?    A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? EmptyThu Nov 03, 2011 12:59 am

Edhe une menoj si kta lart qe Po mund ta urresh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 37

A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? Empty
MesazhTitulli: Re: A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ?    A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? EmptyMon Nov 07, 2011 12:12 am

Mund te mbjeLLesh urrejtje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? Empty
MesazhTitulli: Re: A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ?    A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? EmptyThu May 17, 2012 5:58 pm

Sic ke me te,edhe po se urreve ti ta urren zemra.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? Empty
MesazhTitulli: Re: A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ?    A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? EmptyMon May 21, 2012 2:00 am

Gjithmone ate qe e ke dashur shume pas ndarjes e urren shume.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? Empty
MesazhTitulli: Re: A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ?    A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? EmptyTue May 22, 2012 11:26 pm

normale qe mund ta urresh;sepse urrejtja esht me e madhe se dashuria;kur ne mes hyn tradhetia

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? Empty
MesazhTitulli: Re: A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ?    A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A mund të urresh dikë që e ke dashur shumë ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: