WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Me apo Pa prezervativ !!!!

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Me apo Pa prezervativ !!!!  Empty
MesazhTitulli: Me apo Pa prezervativ !!!!    Me apo Pa prezervativ !!!!  EmptySat Aug 06, 2011 12:08 am

A perdorni prezervativ gjate sex-it . Si ndiheni me mire me prezervativ apo pa prezervativ ??

A duhet perdorur ?? Cfare ndryshimi ndjeni me te dhe pa te ??


?

_________________
Me apo Pa prezervativ !!!!  W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Me apo Pa prezervativ !!!!  Empty
MesazhTitulli: Re: Me apo Pa prezervativ !!!!    Me apo Pa prezervativ !!!!  EmptyMon Dec 05, 2011 10:51 pm

Une them pa prezervativ e ndjen me shume Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Me apo Pa prezervativ !!!!  Empty
MesazhTitulli: Re: Me apo Pa prezervativ !!!!    Me apo Pa prezervativ !!!!  EmptySat Dec 31, 2011 3:19 am

nje mendim si mondi por edhe me te se duhet mbrojtje ne rast per semundjet....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Sponsored content

Me apo Pa prezervativ !!!!  Empty
MesazhTitulli: Re: Me apo Pa prezervativ !!!!    Me apo Pa prezervativ !!!!  Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me apo Pa prezervativ !!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SEKSI / EROTIKA (¯`♥´¯) :: EROTIKA-
Kërce tek: