WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Staffi drejtues i Forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Staffi drejtues i Forumit  Empty
MesazhTitulli: Staffi drejtues i Forumit    Staffi drejtues i Forumit  EmptySat Aug 06, 2011 11:18 pm

Pseudonimi: Mondi
Statusi: Administrator

Pseudonimi: @Nora@
Statusi: Administrator

Pseudonimi: mace
Statusi: Moderator

Pseudonimi: DitTixX
Statusi: Moderator

Pseudonimi: Memories
Statusi: Moderator

Moderatorët mund te hiqen apo te shtohen varësisht nga rrethanat e krijuara ne forum.

Me respekt për te gjithë anëtarët e Forumit.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Staffi drejtues i Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: Probleme | Ankesa | Kërkesa | Sugjerime :: NDIHMË, SYGJERIME, LAJMËRIME DHE ANKESA-
Kërce tek: