WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Gjithçka mbi Forumin Eja-Ti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Gjithçka mbi Forumin Eja-Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Gjithçka mbi Forumin Eja-Ti   Gjithçka mbi Forumin Eja-Ti EmptySat Aug 13, 2011 2:36 am

Ne mundohemi te jemi te pranishëm tek secili prej jush. Mos nguro as ti , beje te dukshme praninë tende këtu , duke hapur tema , duke u përgjigjur ne tema tjera dhe duke shkëmbyer ide dhe mendime me anëtaret tjerë sepse kjo gjë na inkurajon të bëjmë edhe më shumë që te argëtohemi pa fund.

Respektet me te sinqerta për te gjithë._________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Gjithçka mbi Forumin Eja-Ti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: Probleme | Ankesa | Kërkesa | Sugjerime :: NDIHMË, SYGJERIME, LAJMËRIME DHE ANKESA-
Kërce tek: