WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Mihrije Braha edhe me një hit veror

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Mihrije Braha edhe me një hit veror Empty
MesazhTitulli: Mihrije Braha edhe me një hit veror   Mihrije Braha edhe me një hit veror EmptyFri Aug 12, 2011 11:56 pm

Mihrije Braha edhe me një hit veror 110haw3

Nuk ka të ndalur Mihrie Braha, janë të njëpasnjëshme hitet që po sjell ajo tani në këtë vit. Kënga që do të befasojë publikun titullohet “Të dua vetëm ty” dhe shumë shpejt do të shfaqet edhe në ekranet tona televizive.

Mihria ndjehet e kënaqur me këtë projekt muzikor, në të cilin thotë se ka punuar me mjaft përkushtim. “Shpresoj që edhe kjo këngë të vijë si një hit veror për adhuruesit e mi. Kënga ka një tematikë dashurie, është e përgatitur nga Jeton Berisha dhe së shpejti pritet të plasohet bashkë me videoklip”, ka thënë ajo për “Zëri”.

Videoklipin e këngës Mihria është duke e përgatitur me produksionin “Play” dhe “Maximus” nga Prishtina. “Jam duke gjiruar videoklipin, pjesa dërrmuese e punës ka mbaruar. Në këtë klip po punoj me dy produksione dhe besoj se do të sjellim diçka të mirë dhe të veçantë për publikun”, thotë ajo. Për dallim nga disa videoklipe paraprake, Mihria këtë klip është duke e xhiruar në ambient të mbyllur.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Mihrije Braha edhe me një hit veror
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: