WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Fier, aksidenti shuan një familje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Fier, aksidenti shuan një familje Empty
MesazhTitulli: Fier, aksidenti shuan një familje   Fier, aksidenti shuan një familje EmptySat Aug 13, 2011 9:39 pm

Një aksident i rëndë rrugor i ndodhur në fshatin Mollas të rrethit të Fierit i mori jetën katër anëtarëve të së njëjtës familje.

Nga të dhënat paraprake, mësohet se një automjet me targa italiane, në të cilin udhëtonin 5 persona ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Dalja ka rezultuar fatale e për pasojë kanë gjetur vdekjen katër persona, që të gjithë anëtarë të një familje, përkatësisht cifti i bashkëshortëve, Pëllumb Ismaili, 55 vjeç e Anife Ismaili, 52 vjeç dhe dy djemtë e tyre, Ajet dhe Ismail Ismaili. E plagosur ka mbetur Suela Ismaili, bashkëshortja e njërit prej dy djemve të familjes Ismaili.

Mësohet se familja Ismaili është nga fshati Gorishovë, po i rrethit të Fierit.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet e para për zbardhjen e plotë të saj.

_________________
Fier, aksidenti shuan një familje W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
Fier, aksidenti shuan një familje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: