WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 A e meriton suksesin?!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

A e meriton suksesin?! Empty
MesazhTitulli: A e meriton suksesin?!   A e meriton suksesin?! EmptySat Aug 13, 2011 10:04 pm

A e meriton suksesin?! Jseqn7

Sabina Dana është shfaqur para pak kohësh në skenat shqiptare, dhe ka realizuar disa klipe. Nuk është vlersuar nga publiku si një këngëtare me vokal, por si një femër simpatike për video. Sabina vazhdon të realizojë video për të fituar tregun dhe zemrat e publikut.

_________________
A e meriton suksesin?! W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

A e meriton suksesin?! Empty
MesazhTitulli: Re: A e meriton suksesin?!   A e meriton suksesin?! EmptyTue Aug 16, 2011 6:42 am

Te na muzika Kqyret nuk ngohet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

A e meriton suksesin?! Empty
MesazhTitulli: Re: A e meriton suksesin?!   A e meriton suksesin?! EmptyThu Aug 18, 2011 11:25 pm

DitTixX shkruajti:
Te na muzika Kqyret nuk ngohet.

Nuk i ben shume pershtypje nese nuk dine te kendoje , me rendesi te kete nje trup te bukur dhe te dale gati e zhveshur para publikut.

_________________
A e meriton suksesin?! W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Sponsored content
A e meriton suksesin?! Empty
MesazhTitulli: Re: A e meriton suksesin?!   A e meriton suksesin?! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A e meriton suksesin?!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: