WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Vëllai vret vëllanë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Vëllai vret vëllanë Empty
MesazhTitulli: Vëllai vret vëllanë   Vëllai vret vëllanë EmptyTue Aug 16, 2011 1:20 am


16-08-2011

Burime nga policia bëjnë raportojnë një ngjarje të rëndë që ka ndodhur para pak orësh në komunën Fan të Mirditës, ku vëllai ka vrarë me armë zjarri vëllanë e tij raporton shekulli. Dyshohet se viktima, Aleksandër Tuçi të jetë vrarë nga vëllai Lekë Tuçi, i cili mendohet se është me të meta mendore. Ndërkohë që ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe forcat speciale të RENEA-s po punojnë për arrestimin e autorit.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Vëllai vret vëllanë Empty
MesazhTitulli: Re: Vëllai vret vëllanë   Vëllai vret vëllanë EmptyTue Aug 16, 2011 6:39 am

Vllau si shkau! Evil or Very Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
 
Vëllai vret vëllanë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: