WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Nipi vret axhën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Nipi vret axhën  Empty
MesazhTitulli: Nipi vret axhën    Nipi vret axhën  EmptyTue Aug 23, 2011 9:52 pm

Në fshatin Livadicë të Podujevës, nipi ka vrarë me armë zjarri axhën e tij, Imer Hamzën, 45-vjeç.

Sipas familjarëve, vrasja ka ndodhur nga një pakujdesi e të dyshuarit, Behram Hamza, 30-vjeç, për të cilin thuhet se është i sëmurë psikik dhe kohë më parë ka humbur edhe bashkëshorten në një aksident trafiku në fshatin Peran.

Ndërsa, sipas policisë, motivet e kësaj vrasje duket të kenë qenë për shkak të një mosmarrëveshjeje mes viktimës dhe të dyshuarit.

Këtë vrasje tragjike e ka konfirmuar edhe zyrtarja për informim e Policisë së Kosovës, Sabrije Kamberi.

Viktima pas vetes ka lënë bashkëshorten me dy fëmijë dhe po jetonte në një gjendje të rëndë socio-ekonomike. F. H.

_________________
Nipi vret axhën  W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
Nipi vret axhën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: