WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Seks në grup me shqiptarë, bën edhe filmim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Seks në grup me shqiptarë, bën edhe filmim Empty
MesazhTitulli: Seks në grup me shqiptarë, bën edhe filmim   Seks në grup me shqiptarë, bën edhe filmim EmptyTue Aug 23, 2011 10:06 pm

Pushimet në Shqipëri, një turiste amerikane ka vendosur t’i kalojë sa më mirë të mundet dhe nuk ka përjashtuar këtu as seksin në grup. E për ta realizuar këtë, ka afruar dy djem shqiptarë, njërin prej të cilit e kishte pajtuar si shofer për kohën që po rrinte si turiste në bregdetin shqiptar.

Lajmi bëhet i ditur për agjencinë NOA nga burime të policisë së Tiranës dhe konfirmohet nga Policia e Shtetit.

Sipas tyre, një femër, shtetase amerikane nga Detroit, e datëlindjes 1986 (25 vjeçare), ka denoncuar dy djemtë shqiptarë, Kadri Gj. dhe Hysni Gj., përkatësisht 22 dhe 21 vjeç se e kanë vjedhur pasi kanë bërë së bashku seks tresh.

Ngjarja ka ndodhur fare pranë ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, tek një motel në rrugën “Dervish Hima”, pranë stadiumit kombëtar “Qemal Stafa”.

Sipas denoncimit dhe hetimit të kryer, bëhet e ditur se 25-vjeçarja amerikane është futur me dëshirën e saj në motel bashkë me dy djemtë nga Petrela, kushërinj të parë mes tyre.

Në dhomën që morën, ata kaluan orë pasiononte të seksit në grup dhe madje amerikania ka dashur që të filmohet dhe skenat e nxehta seksuale i kanë regjistruar në një kamera digjitale që ishte e saj.

Pas disa orësh dy djemtë janë larguar dhe kanë shkuar në banesat e tyre në periferi të Tiranës.

Kurse e reja amerikane, duket se ka pikasur t’i mungonte ndonjë gjë dhe ka vërejtur se kamera ku u regjistruan skenat e nxehta erotike. Shtetasja amerikane po ashtu ka denoncuar se i dilnin mangët edhe 20 mijë lekë.

Lidhur me këtë denoncim, kanë nisur hetimet nga Komisariati i Policisë nr 1, duke vepruar me kujdes për shkak të natyrës së denoncimit dhe faktit se kishin të bënin me një shtetase amerikane.

Policia bën të ditur se ka kryer sot pasdite ndalimin e dy të rinjve të dyshuar për vjedhje. /NOA/

_________________
Seks në grup me shqiptarë, bën edhe filmim W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
Seks në grup me shqiptarë, bën edhe filmim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: