WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kapet me 10 kg dorgë në Kullë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Kapet me 10 kg dorgë në Kullë Empty
MesazhTitulli: Kapet me 10 kg dorgë në Kullë   Kapet me 10 kg dorgë në Kullë EmptyTue Aug 23, 2011 10:17 pm

Podgoricë, 24 gusht - Policia kufitare e Malit të Zi ka kapur dje në pikëkalimin kufitar Kulla 10 kilogram drogë të tipit skano dhe ka arrestuar Hajrullah Veisiun (34) nga Peja, me dyshimin se është përpjekur të kontrbanadojë drogë nga Kosova në Malin e Zi.

Drejtoria e Policisë së Malit të Zi ka njoftuar se gjatë kontrollit të automjetit të tipit “Pegaut 309”, që drejtohej nga Veisiu, janë gjetur 17 pako me rreth dhjetë kilogram skank.

I dyshuari Veisiu, me kallëzim penal, do t’i dorëzohet gjykatësit hetues të Gjykatës së lartë në Bijello Pole, me dyshim të bazuar se ka bërë vepër penale të prodhimit të pautorizuar, mbajtje dhe vënie në qarkullim të drogës, theksohet në njoftimin, të cilin e transmetojnë mediat malazeze.

_________________
Kapet me 10 kg dorgë në Kullë W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
Kapet me 10 kg dorgë në Kullë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: