WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 HP prezanton kompiuterin dekstop Elite

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

HP prezanton kompiuterin dekstop Elite  Empty
MesazhTitulli: HP prezanton kompiuterin dekstop Elite    HP prezanton kompiuterin dekstop Elite  EmptyWed Aug 24, 2011 1:32 am

HP prezanton kompiuterin dekstop Elite  O7jbb9

Kompania HP ka prezantuar një kompiuter të ri desktop të gjitha në një, të quajtur Compaq 8200 elite.

Bëhet fjalë për një model me ekran LED 23-inch me prekje, procesor i gjeneratës së dytë intel core, 8GB/RAM, memorje të integruar 500 GB me mundësi rritje, kamera të integruar në desktop, WiFi dhe Bluetooth.

Kompiuteri Desktop Kompaq 8200 Elite, ndodhet aktualisht në treg dhe kushton 999$. /Telegrafi/


_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
HP prezanton kompiuterin dekstop Elite
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI SHKENCOR (¯`♥´¯) :: TË REJAT E TEKNOLOGJISË-
Kërce tek: