WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Bojken Lako, lidhje me 19-vjeçaren

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Bojken Lako, lidhje me 19-vjeçaren  Empty
MesazhTitulli: Bojken Lako, lidhje me 19-vjeçaren    Bojken Lako, lidhje me 19-vjeçaren  EmptyFri Aug 26, 2011 9:39 pm

Bojken Lako, lidhje me 19-vjeçaren  14cv57o

Tiranë, 26 gusht - Në një kohë kur kanë kaluar vetëm disa javë pas dhënies fund të martesës së tij me Olesian, kantautori i njohur Bojken Lako është kapur mat në plazh me një femër tjetër.

Dhe kjo femër nuk është aspak e panjohur për skenën dhe publikun shqiptar. Ajo është vokalistja e talentuar e “Bojken Lako & Brezat”, grupi i ri muzikor që do të nxjerrin albumin e tyre të parë së bashku së shpejti, Semi Jaupaj. Këngëtarja 19 vjeçare ka të njëjtin pasion për rokun si Bojkeni, ndërsa është diplomuar në Liceun Artistik në Tiranë. Ajo është mjaft e njohur për pjesëmarrjen e saj në “Star Academy”.

Dhe në këto ditë të nxehta koncertesh, ku ata si grup udhëtojnë në qytete të ndryshme bregdetare për koncerte, Bojkeni dhe Semi janë fotografuar bashkë ndërsa argëtoheshin duke bërë not në plazhin e Borshit, njofton Lajmeshqip.

Të dy artistët po përjetojnë momente shumë të bukura, ndërkohë që kjo është hera e parë që Bojkeni fotografohet në intimitet me një vajzë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Bojken Lako, lidhje me 19-vjeçaren
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: