WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Igumenicë, kapet 381 kg drogë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Igumenicë, kapet 381 kg drogë  Empty
MesazhTitulli: Igumenicë, kapet 381 kg drogë    Igumenicë, kapet 381 kg drogë  EmptyFri Sep 02, 2011 8:04 pm

Policia greke arrestoi të enjten tre persona, mes tyre edhe një grua, pasi i kapi me një sasi prej 381 kilogram drogë në Igumenicë, në kufirin shqiptaro-grek.

Mësohet se droga po transportohej me një automjet i cili kishte kaluar kufirin dhe sapo ka shkelur në territorin grek është pikasur nga forcat e policisë. Këta të fundit menjëherë kanë arrestuar drejtuesin e mjetit dhe pasagjerin, të dy grekë, ndërsa kanë sekuestruar drogën e cila ishte paketuar në 308 pako të mëdha. Mësohet gjithashtu se në pranga ka rënë dhe një grua e cila priste në një distancë të afërt për të transportuar drogën, raportoi BW.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Igumenicë, kapet 381 kg drogë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: