WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Peqin:Vritet polici

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Peqin:Vritet polici Empty
MesazhTitulli: Peqin:Vritet polici   Peqin:Vritet polici EmptyFri Sep 02, 2011 8:06 pm

Në orët e vona të mbrëmjes në fshatin e Pajovës një tentativë vjedhje ka shkaktuar një kasaphanë.

Disa persona kanë tentuar të vjedhin një transformator në një kabinë elektrike. Policia, që ka arritur në vengjarje është përpjekur t'i kapë në flagrancë grabitësit, por është gjendur në një ferr të vërtet mes breshërive të automatikut të grabitësve.

Pas një shkëmbimi zjarri ndërmjet forcave të policisë dhe grabitësve ka mbetur i vdekur në vend efektivi i forcave blu Zabit Caka. 50-vjecari Caka ishte banor i qytetit të Peqinit. Pasi ka ka vrarë policin, autori i krimit 40-vjecari Luan Tabaku banor i fshatit Shezë është vetëvrarë.

Pjesa tjetër e grabitësve kanë arritur të largohen. Forca të shumta të policisë janë mbledhur në vendngjarje dhe kanë filluar hetimet mbi identitetin e autorëve të krimit. Pas shkëmbimit të zjarrit në vendngjarje është gjetur makina e grabitësit Luan Tabaku dhe një automatik tip kallashnikov.

Nga hetimet paraprake policia bënë me dije se Tabaku ëhtë peron me preceddentë penal në Itali dhe në Shqipëri, raportoi BW.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Peqin:Vritet polici
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: