WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Erleta Hoti mohon lidhjen me Kastron

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Erleta Hoti mohon lidhjen me Kastron Empty
MesazhTitulli: Erleta Hoti mohon lidhjen me Kastron   Erleta Hoti mohon lidhjen me Kastron EmptySat Sep 03, 2011 8:41 pm

Erleta Hoti mohon lidhjen me Kastron Nmdd3b

Kohëve të fundit po qarkullojnë fjalë në opinion për një lidhje të mundshme midis prezantueses së RTK-së, Erleta Hoti dhe këngëtarit nga Shqipëria, Kastro Zizo. Ata janë parë shumë shpesh në shoqëri të njëri-tjetrit, mirëpo sipas Erletës, kjo është vetëm një miqësi dhe asgjë më shumë.

Erleta i mohon fjalët që qarkullojnë në opinion duke thënë se këto janë vetëm thashetheme dhe propagandë e gazetarëve të Shqipërisë. “Së fundi kam dëgjuar fjalë kinse paskam filluar një aferë dashurie me Kastron, mirëpo kjo nuk është fare e vërtetë.

Këtë propagandë e kanë përgatitur vetë gazetarët e Shqipërisë, që s’kanë punë tjetër por të bëjnë thashetheme për ne. Unë Kastron e kam vetëm një shok të mirë dhe asgjë më shumë, nuk mund të quhet dashuri apo të shpiket ndonjë fjalë për një dy persona që i sheh bashkë.

Ne jemi shokë dhe dalim bashkë, mirëpo nuk jemi të dashuruar”, ka thënë ajo për “Zëri”. Edhe pse ata të dy së bashku janë parë duke shëtitur gjatë kësaj sezone vere, Erleta thotë se kjo është dhe do të mbetet vetëm një miqësi dhe asgjë më shumë mes tyre.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Erleta Hoti mohon lidhjen me Kastron
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: