WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Fraza me e bukur e dashurise?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

Fraza me e bukur e dashurise? Empty
MesazhTitulli: Fraza me e bukur e dashurise?   Fraza me e bukur e dashurise? EmptyTue Dec 14, 2010 3:12 am

A me don ti mua,sa te dua une ty Razz Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Fraza me e bukur e dashurise? Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise?   Fraza me e bukur e dashurise? EmptyTue Dec 14, 2010 3:13 am

Mos u mundo te besh me shume se ti vet je lumturia ime.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Fraza me e bukur e dashurise? Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise?   Fraza me e bukur e dashurise? EmptySun Jan 09, 2011 1:43 am

Në qoftë se me pyet se ku jam?: unë jam në mendimet e tuaja-- në qoftë se më pyet se qfar bëj??: unë mendoj për Ty

_________________
Fraza me e bukur e dashurise? W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Fraza me e bukur e dashurise? Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise?   Fraza me e bukur e dashurise? EmptyThu Apr 21, 2011 10:01 pm

Nëse dashuria do te kishte zë, zemra ime do te këndonte përjetë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Fraza me e bukur e dashurise? Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise?   Fraza me e bukur e dashurise? EmptySat May 21, 2011 1:26 am

" Dashuria ime për ty eshte e pakufishme dhe e përjetshme , ndaj te dua ne një vend ku s'ka hapësire as kohe... deri ne pafundësi"

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Fraza me e bukur e dashurise? Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise?   Fraza me e bukur e dashurise? EmptyFri Aug 26, 2011 9:12 pm

Nëse do te zbuloja rrugën për tek zemra jote, do te fshija çdo gjurme pre te shmangur këdo qe mund te me ndiqte pas.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Fraza me e bukur e dashurise? Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise?   Fraza me e bukur e dashurise? EmptyTue Nov 01, 2011 2:43 am

"Fluturat nuk e dine se çfarë ngjyre kane krahët e tyre, por sytë njerëzor e dine sesa te bukura janë ato.
E njëjta gjë, Ti nuk e di sesa e ëmbël je, por unë e di sesa e veçante je ti!''

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Fraza me e bukur e dashurise? Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise?   Fraza me e bukur e dashurise? EmptyFri May 18, 2012 12:28 am

edhe sikur dheu te me mbuloje,zemra ime kurre nuk do te te harroje

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Fraza me e bukur e dashurise? Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise?   Fraza me e bukur e dashurise? EmptyFri May 18, 2012 12:37 am

Simpatikja shkruajti:
edhe sikur dheu te me mbuloje,zemra ime kurre nuk do te te harroje

e bukur kjo

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
Fraza me e bukur e dashurise? Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza me e bukur e dashurise?   Fraza me e bukur e dashurise? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fraza me e bukur e dashurise?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: