WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Nuk u ka bërë asnjë dhuratë, fëmijët denoncojnë mamanë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Nuk u ka bërë asnjë dhuratë, fëmijët denoncojnë mamanë Empty
MesazhTitulli: Nuk u ka bërë asnjë dhuratë, fëmijët denoncojnë mamanë   Nuk u ka bërë asnjë dhuratë, fëmijët denoncojnë mamanë EmptySun Sep 04, 2011 12:37 am

Dy fëmijë të rritur, përkatësisht 23 dhe 20 vjeç, kanë paditur mamanë e tyre, pasi që nga viti 1995, nuk u ka bërë asnjë dhuratë.

Nuk ka shpenzuar për ta asnjë dollar për dhurata, për diskotekë apo që të blejnë rroba firmato. Për këtë arsye, Steven Miner, 23 vjeç dhe motra e tij, Kathryn Miner, 20 vjeç, kanë vendosur që të padisin mamanë e tyre, duke kërkuar si dëmshpërblim plot 50 mijë dollarë. Motivi për padinë: janë abuzuar emocionalisht. Për avokat kanë zgjedhur pikërisht babanë e tyre, që është divorcuar nga e ëma.

_________________
Nuk u ka bërë asnjë dhuratë, fëmijët denoncojnë mamanë W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Nuk u ka bërë asnjë dhuratë, fëmijët denoncojnë mamanë Empty
MesazhTitulli: Re: Nuk u ka bërë asnjë dhuratë, fëmijët denoncojnë mamanë   Nuk u ka bërë asnjë dhuratë, fëmijët denoncojnë mamanë EmptySat May 19, 2012 5:30 pm

FEMIJE INTERESAXHINJ,NUK DUHET NENA VETEM PER LEK; E SI JAN BER KETA FEMIJET E SOTSHEM

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nuk u ka bërë asnjë dhuratë, fëmijët denoncojnë mamanë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: