WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Edhe mësues edhe pornostar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Edhe mësues edhe pornostar Empty
MesazhTitulli: Edhe mësues edhe pornostar   Edhe mësues edhe pornostar EmptySun Sep 04, 2011 12:38 am

Në Angli, një mësues është përfshirë në një skandal, pasi është zbuluar se në të njëjtën kohë që ai jepte mësim, punonte edhe si striptist dhe porno star.

Benedict Garrett, 31-vjeçar, që si emër arti kishte Johnny Anglais, jepte mësim në një shkollë në Londër. Tashmë ai është pushuar nga puna.

_________________
Edhe mësues edhe pornostar W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Edhe mësues edhe pornostar Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe mësues edhe pornostar   Edhe mësues edhe pornostar EmptySat May 19, 2012 5:28 pm

qenka mesues i mire per tu mesuar nxenesve kamasutren aaahaahaah

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Edhe mësues edhe pornostar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: