WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 16-vjeçari vdes nga mastrubimi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

16-vjeçari vdes nga mastrubimi Empty
MesazhTitulli: 16-vjeçari vdes nga mastrubimi   16-vjeçari vdes nga mastrubimi EmptySun Sep 04, 2011 12:38 am

Mediet raportojnë se një 16-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi u masturboi 42 herë radhazi. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Rubiato të Brazilit. Nëna e djalit, tregoi për gazetën lokale se ajo e dinte varësinë e të birit nga masturbimi. Nëna tha se kishte planifikuar që djalin ta çonte tek një doktor. Ajo tha se tani është vonë. I riu filloi të masturbohej në mesnatë dhe kaloi gjithë natën duke eksituar veten.

Në shkollë, shokët e tij komentuan mbi problemin e djalit duke u shprehur se ai u kishte kërkuar që ta shikonin përmes kamerës. Shokët treguan për tërheqjen e tij ndaj grave, e cila ishte ekstreme: ai joshej nga çdo lloj gruaje pavarësisht fizikut, ngjyrës apo moshës.Pas vdekjes, në dhomën e viktimës u gjetën një numër i madh materialesh pornografike. Policia gjeti një numër të madh videosh me gra lakuriq. Materialet në fjalë ishin ruajtur ne kompiuter

_________________
16-vjeçari vdes nga mastrubimi W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

16-vjeçari vdes nga mastrubimi Empty
MesazhTitulli: Re: 16-vjeçari vdes nga mastrubimi   16-vjeçari vdes nga mastrubimi EmptySat May 19, 2012 5:27 pm

i ka len mendja ca si shum keta te rinjte e sotem,sepse vec per keto gjera e mbajn mendjen;madje ca prej tyre edhe mund te vdesin.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
16-vjeçari vdes nga mastrubimi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: