WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Te gjithë vizitorët dhe anëtarët tani mund të komentojne në Librin e Vizitorëve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Te gjithë vizitorët dhe anëtarët tani mund të komentojne në Librin e Vizitorëve Empty
MesazhTitulli: Te gjithë vizitorët dhe anëtarët tani mund të komentojne në Librin e Vizitorëve   Te gjithë vizitorët dhe anëtarët tani mund të komentojne në Librin e Vizitorëve EmptyTue Sep 06, 2011 12:45 am

Përshëndetje vizitor dhe anëtar te nderuar te Forumit Eja-Ti.

Prej tani ju vizitor të nderuar të faqes sonë mund të shkruani , komentoni dhe përshëndesni ne rubrikën Libri i Vizitorëve.

Kjo kategori është e Hapur për te gjithë, tek LIBRI I VIZITORËVE mund të shkruajnë si Anëtaret ashtu edhe Vizitoret e këtij forumi.

Për te shprehur mendimin e tyre Vizitoret duhet te ndjekin këtë rruge :

1) Klikoni tek tema LIBRI I VIZITORËVE

2) Klikoni tek ikona Te gjithë vizitorët dhe anëtarët tani mund të komentojne në Librin e Vizitorëve Mli5ia qe ndodhet sipër dhe poshtë temës

3) Vendosni një emër tek Identifikimi ,dhe diçka te shkurtër tek Titulli

4) Shkruani opinionin tuaj.

5) Mbasi te mbaroni klikoni Send

6) Plotësoni Kodin e sigurisë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Te gjithë vizitorët dhe anëtarët tani mund të komentojne në Librin e Vizitorëve Empty
MesazhTitulli: Re: Te gjithë vizitorët dhe anëtarët tani mund të komentojne në Librin e Vizitorëve   Te gjithë vizitorët dhe anëtarët tani mund të komentojne në Librin e Vizitorëve EmptyTue Dec 27, 2011 2:52 am

une si anetare e ketij forumi do te doja te sugjeroja dicka shume shkurt qe ka te beje me adresen e forumit sikur te shkurtohej pak...do te ishte me e thjeshte edhe per te shkruar nga kushdo....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Te gjithë vizitorët dhe anëtarët tani mund të komentojne në Librin e Vizitorëve Empty
MesazhTitulli: Re: Te gjithë vizitorët dhe anëtarët tani mund të komentojne në Librin e Vizitorëve   Te gjithë vizitorët dhe anëtarët tani mund të komentojne në Librin e Vizitorëve EmptyWed Dec 28, 2011 9:16 pm

mace shkruajti:
une si anetare e ketij forumi do te doja te sugjeroja dicka shume shkurt qe ka te beje me adresen e forumit sikur te shkurtohej pak...do te ishte me e thjeshte edhe per te shkruar nga kushdo....

mace mendoj se nuk eshte adresa e forumit e gjate WwW.Eja-Ti.Tk eshte shume e lehte per tu mbajtur mend.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
Te gjithë vizitorët dhe anëtarët tani mund të komentojne në Librin e Vizitorëve Empty
MesazhTitulli: Re: Te gjithë vizitorët dhe anëtarët tani mund të komentojne në Librin e Vizitorëve   Te gjithë vizitorët dhe anëtarët tani mund të komentojne në Librin e Vizitorëve Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Te gjithë vizitorët dhe anëtarët tani mund të komentojne në Librin e Vizitorëve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: Probleme | Ankesa | Kërkesa | Sugjerime :: NDIHMË, SYGJERIME, LAJMËRIME DHE ANKESA-
Kërce tek: