WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Euro 2012 – Shqipëria luan sot me date 06.09.2011 kundër Luksemburgut

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Euro 2012 – Shqipëria luan sot me date 06.09.2011 kundër Luksemburgut Empty
MesazhTitulli: Euro 2012 – Shqipëria luan sot me date 06.09.2011 kundër Luksemburgut   Euro 2012 – Shqipëria luan sot me date 06.09.2011 kundër Luksemburgut EmptyTue Sep 06, 2011 1:21 am

Përfaqësuesja shqiptare do të rezikoj gjithçka për të fituar ndeshjen kundër Luksemburgut. Ndeshja Luksemburg-Shqipëri, e vlefshme për eliminatorët Euro 2012 do të zhvillohet sot në orën 20.15, në “Stade Josy Barthel” në Luksemburg.

Më herët trajneri i kombëtares shqiptare Kuzhe ka nënvizuar se në këtë ndeshje mungon gati e gjithë mbrojtja por me ndonjë përforcim dhe organizim më të mirë ekipi jonë “Kuq e Zi” do të tregojë vlerat më të mira në ndeshje.

Trajneri kroat Josip Kuzhe deklaroi se skuadra duhet të luftojë edhe pse ka mungesa në formacion. Ndërkohë, presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ngulmoi për një rezultat pozitiv nga kombëtarja shqiptare e futbollit.

Mësohet se jashtë formacionit mbeten lojtar si Bulku, Bakaj, apo Muzaka, ndërkohë që mesfusha do të përbëhet nga tre veteranët Lala, Skela, dhe Duro. Ndeshja e sotme e futbollit mes kombëtares së Shqipërise dhe Luksemburgut është e vlefshme për eleminatoret e Euro 2012.

_________________
Euro 2012 – Shqipëria luan sot me date 06.09.2011 kundër Luksemburgut W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
Euro 2012 – Shqipëria luan sot me date 06.09.2011 kundër Luksemburgut
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: