WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Dashurine apo parate ??

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptyTue Dec 14, 2010 3:32 am

Dashurine dhe fukara,apo para dhe milioner (por jo personin qe do kishit gjithmone ne mendje) Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptyTue Dec 14, 2010 3:36 am

Eshte e veshtire te zgjedhesh mes ketyre dy gjerave. Po do e zgjidhja nje milionere Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptyTue Dec 14, 2010 3:40 am

hahaha ma mer mendja se do u cmendje milioner,dhe pa personin qe e don me shume se jeten tende lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptyTue Dec 14, 2010 3:43 am

Po ta shohim realitetin tani edhe pse ne e dijme se seshte keshtu. Po realiteti eshte se vete jeta sot eshte interes . Apo e kam gabim !!!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptyTue Dec 14, 2010 3:46 am

eeeeeeeee varet,jo te gjith shohin interesin por e shumta ne kete kohe aty e kan mendjen,me pare ka qen vetem dashuria sot po e shkelin me kembe Sad (Parja iken shkon e vjen,dashurin nje here e gjen lol! )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptyTue Dec 14, 2010 3:49 am

Ehh pajtohem edhe une me kete thenien tende ne fund te fjalise. Po eshte e veshtire te gjesh nje person te tille edhe pse ndoshta ka edhe ndonje . Exclamation

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptyTue Dec 14, 2010 3:49 am

hahahaha gerrmo-gerrmo thelle se ka Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptySat Dec 18, 2010 12:42 am

Erika shkruajti:
hahahaha gerrmo-gerrmo thelle se ka Razz

Kam germuar mjaft dhe smunda te arrij deri aty ku kisha deshire Razz:P

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptySat Dec 18, 2010 12:53 am

I ki paret, ki dashuri ma t'madhe prej tjerve! S'ki pare, duhet te luftosh per dashurin tende sikur te ishte thesari i vetem qe i ki! S'ki dashuri i ki paret, e me pare vin krejt! Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptySat Dec 18, 2010 2:18 am

DitTixX shkruajti:
I ki paret, ki dashuri ma t'madhe prej tjerve! S'ki pare, duhet te luftosh per dashurin tende sikur te ishte thesari i vetem qe i ki! S'ki dashuri i ki paret, e me pare vin krejt! Very Happy

Me pelqeu kjo , shume e mire Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Saranda
Anëtar/e
Anëtar/e
Saranda

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 47
Vendodhja Vendodhja : Ne Boten e Qudirave
Mosha Mosha : 34

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptySun Jan 16, 2011 9:57 pm

pak dashuri e parate ma mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MelKarramel
Anëtar/e
Anëtar/e
MelKarramel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/01/2011
Postime Postime : 10
Vendodhja Vendodhja : Pejë
Mosha Mosha : 31

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptyMon Jan 24, 2011 8:19 am

Shumë thjesht e kisha thanë--Nje grua e zgjuar nuk martohet per para,
ajo ka aq mend sa te bjere ne dashuri me nje milioner.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ejatiteune.com
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptySat Apr 16, 2011 9:39 am

Mondi shkruajti:
Eshte e veshtire te zgjedhesh mes ketyre dy gjerave. Po do e zgjidhja nje milionere Very Happy
e qka i bje kjo....asnjher sdo ekisha ndrru dashurin me parat....nieeee in meine Leben...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptySat Apr 16, 2011 9:40 pm

Ne teori kjo shprehje është shume e mire dhe te gjithë e thonë , por kur vije puna te zgjedhësh sot te gjithë po zgjedhin paratë , duke menduar se do bëjnë një jete me te lumtur . Ku i dihet ndoshta edhe është kështu !!!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptyMon Apr 18, 2011 1:36 am

spo muj me u pajtu me faktin se parat jan em vlershme se dashuria...edhe pse per fat tkeq ajo eshte me e vertet.... vertet dobsi kjo qe bejm ne si njerz dhe lendojm diken vetem evetem per paraa Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptyThu Apr 21, 2011 9:55 pm

Po asnjeher nuk mendojme se e lendojme dike , mendojme vetem per vete si te jemi te lumtur.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptyThu Apr 21, 2011 11:56 pm

dashurin parat i kam vet alien
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptyThu Apr 21, 2011 11:57 pm

Kur ti kesh paratë dashuria vjen vete.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptyFri Apr 29, 2011 12:55 am

une do te zgjidhja dshurine se parate vijne vete...por dashuria nje moment eshte dhe vazhdon ne perjetesi..................

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptyFri Apr 29, 2011 1:03 am

Te besosh se dashuria është mbi te gjitha është gjeja me e bukur. Por prape paraja mbizotëron.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptyFri Apr 29, 2011 2:13 am

Mondi shkruajti:
Po asnjeher nuk mendojme se e lendojme dike , mendojme vetem per vete si te jemi te lumtur.
qajo se me para ndrojm cdo gje dhe me te vlershem.....

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptyFri Apr 29, 2011 2:18 am

Memories shkruajti:
Mondi shkruajti:
Po asnjeher nuk mendojme se e lendojme dike , mendojme vetem per vete si te jemi te lumtur.
qajo se me para ndrojm cdo gje dhe me te vlershem.....


Sikur te mos ishte para cdo gje do ishte ndryshe ..

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptySun May 01, 2011 8:01 am

une do te zgjidhja dashurine se po pate dashurine gjen menyre dhe siguron parate duke qene i bashkuar......

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? EmptyFri May 18, 2012 12:57 am

Me mire me dike qe me do edhe e dua,edhe nese eshte trok;sesa me nje qe ka lek dhe as qe dua ta shoh me sy;normale dashurine.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Dashurine apo parate ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate ??   Dashurine apo parate ?? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dashurine apo parate ??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: