WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Shkon në një shtëpi publike, gjen gruan e vet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Shkon në një shtëpi publike, gjen gruan e vet Empty
MesazhTitulli: Shkon në një shtëpi publike, gjen gruan e vet   Shkon në një shtëpi publike, gjen gruan e vet EmptyTue Sep 06, 2011 1:39 am

Një polak kishte vendosur që të shkonte në një shtëpi publike, për të kryer seks me një prostitutë. Por, kur ka hyrë brenda, ai ka mbetur më shumë se i befasuar, pasi ajo që do të shërbente si prostitutë, ka qenë pikërisht gruaja e tij.

Kjo e fundit i kishte thënë se kishte filluar punë si shitëse, ndërkohë që realisht punonte si prostitutë. Çifti vendosi që të ndahej pas 14 vjetësh martesë./Tema/

_________________
Shkon në një shtëpi publike, gjen gruan e vet W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Shkon në një shtëpi publike, gjen gruan e vet Empty
MesazhTitulli: Re: Shkon në një shtëpi publike, gjen gruan e vet   Shkon në një shtëpi publike, gjen gruan e vet EmptySat May 19, 2012 5:26 pm

sa gruan e mire qe e paska pasur

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shkon në një shtëpi publike, gjen gruan e vet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: