WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Arrestohet kanibali rus

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Arrestohet kanibali rus Empty
MesazhTitulli: Arrestohet kanibali rus   Arrestohet kanibali rus EmptyTue Sep 06, 2011 1:44 am

Policia e Murmanskut, në veriperëndim të Rusisë, ka arrestuar një të ri rus, për të cilin dyshohet se ka vrarë dhe ka hëngër një burrë, të cilin e kishte takuar në një faqe interneti të homoseksualëve, ka njoftuar Komiteti hetues rajonal.

I dyshuari, 21-vjeç, ka treguar se me viktimën e tij, një 32-vjeç, është njohur në një faqe elektronike të takimeve të homoseksualëve. Sipas Komitetit hetues, më 19 gusht, ai e kishte ftuar në shtëpinë e tij, e kishte therur dhe e kishte copëtuar për ta ngrënë.

Për plot një javë, i dyshuari ka përgatitur gjithfarë ushqimi me mishin e viktimës së tij. “Arsyeja e vetme e përmendur për vrasjen ishte dëshira e tij për ta shijuar mishin e njeriut”, ka theksuar Fiodor Bliudionov, shef i Komitetit hetues.

Kanibali e ka kërkuar viktimën në qarqet homoseksuale sepse «aty ka njerëz të rezervuar, të cilët nuk kanë dëshirë t’i bëjnë publike orientimet e tyre», ka shpjeguar Bliudionov, duke theksuar se ai mund të ketë ftuar në shtëpi edhe njerëz të tjerë. /AFP/zëri/

_________________
Arrestohet kanibali rus W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Arrestohet kanibali rus Empty
MesazhTitulli: Re: Arrestohet kanibali rus   Arrestohet kanibali rus EmptySat May 19, 2012 5:25 pm

mire do ishte qe ta denonin me burgim te perjetshem,te mos ta linin te qet gjersa ti dali shpirti;njerez si puna e ketij nuk meritojn te jetojn

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Arrestohet kanibali rus
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: