WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 iPhone 5 në shitje më 1 tetor

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

iPhone 5 në shitje më 1 tetor Empty
MesazhTitulli: iPhone 5 në shitje më 1 tetor   iPhone 5 në shitje më 1 tetor EmptyTue Sep 06, 2011 1:56 am

iPhone 5 në shitje më 1 tetor 2n1rjia

Këtyre ditëve janë zbuluar edhe më shumë detaje për modelin e ri të telefonit të mençur të Apple, iPhone 5.

Sipas një njoftimi të fundit, operatori mobil amerikan Sprint do ta lansojë iPhone 5 në javën e parë të tetorit, dhe siç thuhet, modeli më i ri i iPhone do të jetë në dyqanet e këtij operatori që nga dita e parë e lansimit të tij në treg.

Edhe më herët është folur për lidhjen e Sprint me iPhone 5, ndërsa kjo do të jetë hera e parë që ky operator mobil shet iPhone, dhe si datë e mundshme që një lansim i tillë të ndodhë është dhënë java e parë e tetorit, ose më saktë, 1 tetori i këtij viti.

Gjatë ditës së djeshme ishte thënë se Apple tashmë ka filluar të trajnojë stafin e saj për iOS 5, iCloud dhe lansimin zyrtar të iPhone, pasi që pritet që këto shërbime dhe produkte të reja të kësaj kompanie të prezantohet pas disa javësh. / Telegrafi /

_________________
iPhone 5 në shitje më 1 tetor W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
 
iPhone 5 në shitje më 1 tetor
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI SHKENCOR (¯`♥´¯) :: TË REJAT E TEKNOLOGJISË-
Kërce tek: