WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Vesa: Femrat duhet t’i propozojnë meshkujve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Vesa: Femrat duhet t’i propozojnë meshkujve  Empty
MesazhTitulli: Vesa: Femrat duhet t’i propozojnë meshkujve    Vesa: Femrat duhet t’i propozojnë meshkujve  EmptyFri Sep 09, 2011 2:05 am

Vesa: Femrat duhet t’i propozojnë meshkujve  2u6mrr5

Vesa Luma thotë se asaj i pëlqejnë femrat të cilat marrin guximin t’i propozojnë një mashkulli, edhe pse ajo ka pranuar se nuk e ka një guxim të tillë.

Gjatë një interviste ekskluzive për Telegrafi.com Vesa ka folur për dashurinë dhe për raportet mes vajzave dhe djemve, duke treguar anën e saj feministe.

“Nuk i kam propozuar unë asnjë mashkulli, por më pëlqejnë femrat të cilat e kanë guximin ta bëjnë. Në fund të fundit, nuk është e rëndësishme kush kënd e propozon, apo jo?”, është shprehur Vesa.

Sipas saj në dashuri jo gjithçka është e ëmbël, pasi aty mund të hasim “edhe në gjemba”. E kjo, sipas saj, vlen edhe për meshkujt.

“Jo vetëm për vajza, por edhe për meshkuj dhe për çdokënd që di të dashurojë dhe ka ndjenja, dashuria është kopsht ku ka edhe trëndafila, por edhe gjemba”.

“Në shumë raste meshkujt ndjehen inferior ndaj femrave të fuqishme, por e kam një bindje që femrat e fuqishme janë shumë më të thjeshta dhe më të kuptueshme...dinë të vlerësojnë më shumë një mashkull”, ka pohuar këngëtarja më tej në intervistë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Vesa: Femrat duhet t’i propozojnë meshkujve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: