WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Seks me 1 000 gra, arrestohet komunisti kinez

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Seks me 1 000 gra, arrestohet komunisti kinez  Empty
MesazhTitulli: Seks me 1 000 gra, arrestohet komunisti kinez    Seks me 1 000 gra, arrestohet komunisti kinez  EmptyFri Sep 09, 2011 9:30 pm

I kishte vënë vetes një objektiv vërtet ambicioz: donte të shkonte në shtrat me të paktën

1 000 gra, deri në vitin 2015, prej të cilave një e treta të mos ishin prostituta. Por Wu Zhiming, funksionar i Partisë Komuniste Kineze, nuk ka arritur ta dërgojë misionin e vet deri në fund. Të paktën për momentin... Ish-zv./sekretari i qeverisë në provincën Jiangxi është kapur dhe arrestuar, teksa gjendej në shtrat me dy “punonjëse seksi", i rrethuar nga viagra e prezervativë.

Për më tepër, në dhomën e tij policia ka gjetur dy fletore të quajtura “Ditari i kënaqësisë”, në të cilat Zhiming kishte mbajtur shënimet e tij në lidhje me 136 gratë me të cilat kishte qenë: në të parin ishin regjistruar frekuencat e takimeve, detajet, gjendja e kënaqësisë, apo pakënaqësisë, kurse në të dytin në çdo faqe ishte lidhur një qime e secilës prej 136 grave.

Wu u përjashtua menjëherë nga Partia Komuniste, që ka dënuar ashpër sjelljen e tij. Ndërkohë që në rrjetet shoqërore kanë shpërthyer komentet mbi këtë histori. Shumë persona kanë theksuar se si episode të këtij tipi, me protagonistë njerëz politikë, kanë qenë gjithmonë e më të përhapur në kohët e fundit nëpër botë, transmeton portali Zhurnal. Teksa sipas tyre, psikologët duhet të studiojnë me vëmendje më të madhe raportin mes seksit dhe pushtetit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Seks me 1 000 gra, arrestohet komunisti kinez  Empty
MesazhTitulli: Re: Seks me 1 000 gra, arrestohet komunisti kinez    Seks me 1 000 gra, arrestohet komunisti kinez  EmptySat May 19, 2012 5:23 pm

EDHE LITARIN PAK E KE,NA MBYTEN MANIAKET SEKSUALE

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Seks me 1 000 gra, arrestohet komunisti kinez
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: