WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Belgjikë, skandal seksual me kryetaren e bashkisë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Belgjikë, skandal seksual me kryetaren e bashkisë Empty
MesazhTitulli: Belgjikë, skandal seksual me kryetaren e bashkisë   Belgjikë, skandal seksual me kryetaren e bashkisë EmptyFri Sep 09, 2011 10:24 pm

Belgjikë, skandal seksual me kryetaren e bashkisë 2qis1fr

Kryetarja e bashkisë e qytetit të 15 më të madhe në Belgjikës ka bërë një skandal seksual. Ilse Uyttersprot, kryetare e bashkisë së Aalst është filmuar teksa kryente marrëdhënie seksuale me burrin e saj majë një kështjelle.

Filmimin e ka bërë një turist rus i cili gjithashtu po vizitonte kështjellë gjatë skandalit.

Uyttersprot ka pranuar se në video është ajo dhe ka thënë se “nuk ka asgjë për të shtuar” por ka kërkuar që njerëzit të mos merren me jetën e saj private.

“Kjo është jeta ime private me të fejuarin tim dhe takimi ka qenë 4 vite më parë”, ka sqaruar ajo. /albeu.com/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Belgjikë, skandal seksual me kryetaren e bashkisë Empty
MesazhTitulli: Re: Belgjikë, skandal seksual me kryetaren e bashkisë   Belgjikë, skandal seksual me kryetaren e bashkisë EmptySat May 19, 2012 5:14 pm

e tmerrshme e si pret kjo qe ta drejtor vendin ku ka ber skandale te tmerrshme;cfare njerezish mban kjo bote

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Belgjikë, skandal seksual me kryetaren e bashkisë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: KURIOZITETE-
Kërce tek: