WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 MC Kresha qëndron në shtëpinë e Rozit?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

MC Kresha qëndron në shtëpinë e Rozit?  Empty
MesazhTitulli: MC Kresha qëndron në shtëpinë e Rozit?    MC Kresha qëndron në shtëpinë e Rozit?  EmptySun Sep 18, 2011 11:25 pm

MC Kresha qëndron në shtëpinë e Rozit?  23w3azl

Reperi i njohur kosovar, MC Kresha, këto ditë është bërë shumë i përfolur në Shqipëri dhe kjo, falë lidhjes me këngëtaren Rozana Radi.

Në fakt, nuk i mjaftuan këngët e lansuara deri tani, edhe pse mjaft të pëlqyera, për të arritur në Shqipëri atë popullaritet, që e fitoi si me magji falë një lidhjeje të pretenduar dashurie.

Panorama shkruan se Rozi dhe MC Kresha kanë hyrë në një lidhje të mirëfilltë dashurie, ndërsa burime të gazetës kanë thënë se reperi kosovar jeton në shtëpinë e këngëtares kur qëndron në Tiranë. /Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
MC Kresha qëndron në shtëpinë e Rozit?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: