WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Durrës: Plagoset një 36 vjeçar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Durrës: Plagoset një 36 vjeçar   Empty
MesazhTitulli: Durrës: Plagoset një 36 vjeçar    Durrës: Plagoset një 36 vjeçar   EmptyTue Sep 27, 2011 12:30 am

Një 36-vjeçar u plagos të hënën me armë zjarri në qytetin e Durrësit.
Policia tha se “ngajrja ndodhi në lagjen Kodër Arapaj, ku 36-vjecari, Indrit Dule u qëllua me dy plumba në kraharor afër banesës së tij”.

36-vjeçari ndodhet në reanimacion në spitalin e Durrësit në gjendje të rëndë për jetën. Policia nisi hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes./Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Durrës: Plagoset një 36 vjeçar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: