WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve  Empty
MesazhTitulli: Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve    Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve  EmptyTue Sep 27, 2011 12:32 am

Një person u qëllua për vdekje ndërsa një 15 vjeçar ka mbetur i plagosur mbrëmjen e të hënës në vendin e quajtur “Parku i Autobuzave”, në Tiranë.
Viktima është identifikuar si Arjan Selimi, 38 vjeç.

Ende nuk ka të dhëna lidhur me shkaqet dhe rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Arjan Selimi, ka qenë në një proces gjyqësor, pasi ishte i pandehur në dosjen “kompas” si i akuzuar për “trafik të narkotikëve”.

Pak kohë më parë Arjan Selimi ka lënë qelinë e burgut, ndërsa kishte lidhur martesë me vajzën e njohur të televizionit, Inis Gjoni./Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Tiranë, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej për trafik të narkotikëve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: