WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Malësi e Madhe, babai vret të birin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Malësi e Madhe, babai vret të birin   Empty
MesazhTitulli: Malësi e Madhe, babai vret të birin    Malësi e Madhe, babai vret të birin   EmptyTue Sep 27, 2011 12:33 am

Një baba vrau mesditën e së martës djalit e tij, në Malësinë e Madhe.
Marash Lulaj vrau me armë zjarri të birin e tij, 27 vjeçarin Edmond Lulaj.

Policia po heton për zbardhjen e kësaj ngjarje të rëndë, ndërkohë që ka arrestuar Marash Lulajn, i cili dyshohet për vrasjen e të birit. Motivet e vrasjes nuk dihen ende. /Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Malësi e Madhe, babai vret të birin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: KRONIKA E ZEZË-
Kërce tek: