WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si ndiheni sot?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyTue Dec 14, 2010 3:39 am

Sot nje dite shume e bukur edhe ndihem mire,sepse jam brenda ne shtepi!


Po ju? :-)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyTue Dec 14, 2010 3:41 am

Ndihem mire edhe pse nje kohe kisha shume te ftohte pasi qe nuk kisha nxemje ketu bbrrr.

Po ju pas meje >>>

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyTue Dec 14, 2010 3:43 am

Une jam duke plas vape se po plasin kaloriferat e ngrohjes Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyTue Dec 14, 2010 3:44 am

Une jam duke u dridhur vetem kur e shoh se qfaf ere e madhe eshte jashte dhe si bie bore.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Gona
Anëtar/e
Anëtar/e
Gona

Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/12/2010
Postime Postime : 76
Vendodhja Vendodhja : Aty ku akush nuk mund te me gjeje

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyThu Dec 16, 2010 3:19 am

Shum mire , kam ba pushim sot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyFri Dec 17, 2010 1:19 am

Shume mire dhe i qete.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyFri Dec 24, 2010 6:34 am

E merzitur... Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyFri Dec 24, 2010 8:22 pm

Si mengjes me shi qe eshte , mire ndihem.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
LinDa
Anëtar/e
Anëtar/e
LinDa

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 69
Vendodhja Vendodhja : Prane teje

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyFri Jan 07, 2011 11:16 pm

e rraskapitur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptySat Jan 08, 2011 2:10 am

Me kokedhembje

_________________
Si ndiheni sot? W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptySat Jan 08, 2011 5:12 am

Katastroff!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptySat Jan 08, 2011 9:54 pm

Keqq

_________________
Si ndiheni sot? W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyWed Jan 12, 2011 7:16 am

I Relaksuar

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Saranda
Anëtar/e
Anëtar/e
Saranda

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 47
Vendodhja Vendodhja : Ne Boten e Qudirave
Mosha Mosha : 34

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptySun Jan 16, 2011 10:11 pm

shume mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyWed Jan 19, 2011 3:55 am

Super

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Saranda
Anëtar/e
Anëtar/e
Saranda

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 47
Vendodhja Vendodhja : Ne Boten e Qudirave
Mosha Mosha : 34

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyThu Jan 27, 2011 9:18 pm

e lodhur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyMon Jan 31, 2011 1:03 am

Mire shum ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyThu Feb 03, 2011 10:55 pm

I lodhur

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyFri Feb 04, 2011 11:28 am

E Lodhur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptySun Feb 06, 2011 10:04 pm

Shume mire Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
xixillonja
Anëtar/e
Anëtar/e
xixillonja

Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/01/2011
Postime Postime : 34
Vendodhja Vendodhja : Ne zemren tende

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyMon Feb 07, 2011 4:16 am

E disponushme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyWed Feb 09, 2011 1:27 am

Mir super si gjdo dit ... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyWed Feb 09, 2011 4:27 am

Mire me thane , se diiii

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyWed Feb 09, 2011 11:00 pm

Miiiir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? EmptyWed Feb 09, 2011 11:08 pm

super Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Si ndiheni sot? Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni sot?   Si ndiheni sot? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si ndiheni sot?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: