WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Pyetje Logjike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Pyetje Logjike Empty
MesazhTitulli: Pyetje Logjike   Pyetje Logjike EmptyWed Sep 28, 2011 9:56 pm

Ne nje mbledhje jane te ftuar 100 biznesmen.

Sa shtrengime duarsh do te kemi?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
LinDa
Anëtar/e
Anëtar/e
LinDa

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 69
Vendodhja Vendodhja : Prane teje

Pyetje Logjike Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje Logjike   Pyetje Logjike EmptyThu Nov 03, 2011 11:01 pm

Do te kete 10.100 shtrengime duarsh sepse jane 100 biznesmene dhe mikpritesi behen 101 dhe kemi 5.050 duarshtrengime kur vijne dhe 5.050 duarshtrengime kur ikin behen gjithsej 10.100
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Pyetje Logjike Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje Logjike   Pyetje Logjike EmptySun Jan 29, 2012 1:36 am

901 durshtrengime

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Sponsored content
Pyetje Logjike Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje Logjike   Pyetje Logjike Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pyetje Logjike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI SHKENCOR (¯`♥´¯) :: MATEMATIKË & GJEOMETRI-
Kërce tek: