WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Martesa e Jehona Sopit, foto ekskluzive

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Martesa e Jehona Sopit, foto ekskluzive  Empty
MesazhTitulli: Martesa e Jehona Sopit, foto ekskluzive    Martesa e Jehona Sopit, foto ekskluzive  EmptyThu Sep 29, 2011 7:33 pm

Martesa e Jehona Sopit, foto ekskluzive  25h0eue

Jehona Sopi ka kurorëzuar lidhjen e saj dashurie prej pesë vjetësh, me anë të një dasme private dhe muaji të mjaltit në Las Vegas, të cilës i ka shtuar një ceremoni martesore në Hawaii.

Ceremonia martesore super private e këngëtares kosovare me drejtorin e një prej bankave kosovare Lavdim Koshutova është mbajtur në Hawaii larg syrit të mediave dhe publikut. Ishte kjo një martesë tipike e stilit të yjeve hollywoodiane, pa kurrfarë shenje të traditave shqiptare. Telegrafi ka siguruar disa foto nga kjo martesë. /Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Martesa e Jehona Sopit, foto ekskluzive
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: